Menu

Medarbetare

Erik Andersson

Mjukvaruutvecklare

erik.andersson@diffinder.se

Maria Bragén

Auktoriserad redovisningskonsult / Auktoriserad lönekonsult

maria.bragen@furlands.se
Tel: 0142-150 18

Mikael Call

PhD matematik

mikael.call@diffinder.se

Camilla Carlsson

Redovisningskonsult

camilla.carlsson@furlands.se
Tel: 0142-150 27

Chierin Ekroth

Redovisningskonsult

chierin.ekroth@furlands.se
Tel: 0761-96 59 85

Marita Forsberg

Redovisningskonsult

marita.forsberg@furlands.se
Tel: 0142-150 29

Jakob Furland

Auktoriserad revisor

jakob.furland@furlands.se
Tel: 0142-150 19

Eva Furland

Godkänd revisor

eva.furland@furlands.se
Tel: 0142-150 23

Tommy Furland

Auktoriserad revisor

tommy.furland@furlands.se
Tel: 0142-150 21 / 0703-30 28 25

Martin Hagström

Mjukvaruutvecklare

martin.hagstrom@diffinder.se

Åsa Holm

PhD matematik

asa.holm@diffinder.se

Eva-Lena Jakobsson

Redovisningskonsult

eva-lena.jakobsson@furlands.se
Tel: 0142-150 24

Inger Kardell

Redovisningskonsult

inger.kardell@furlands.se
Tel: 0142-150 22

Lena Klintelius

Revisor / Redovisningskonsult

lena.klintelius@furlands.se
Tel: 0142-150 28

Helene Lindh

Redovisningskonsult

helene.lindh@furlands.se
Tel: 0142-150 20

Sandra Löfvenberg

Redovisningskonsult

sandra.lofvenberg@furlands.se
Tel: 0142-150 17

Noomi Magnusson

Redovisningskonsult

noomi.magnusson@furlands.se
Tel: 0142-150 26

Heidi Månsson

Redovisningskonsult

heidi.mansson@furlands.se
Tel: 0142-150 10 / 013-25 99 50

Pernilla Nyqvist

Auktoriserad redovisningskonsult

pernilla.nyqvist@furlands.se
Tel: 0708–77 12 66

Marie Svensk

Redovisningskonsult

marie.svensk@furlands.se
Tel: 0142-150 16

Vi finns för ditt företag oavsett var ni ligger och vår specialisthjälp är enbart ett telefonsamtal bort!